W 2018 roku ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Staż podyplomowy odbyła w Szpitalu im. Prof. W. Orłowskiego w Warszawie gdzie nauczała także studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Uczelni Łazarskiego praktycznych aspektów medycyny rodzinnej jako młodszy asystent.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Przychodni Lekarskiej ORLIK w Warszawie, Przychodni Lekarskiej Wola-Śródmieście a także telemedycynie PZU Zdrowie, lecząc pacjentów dorosłych oraz dzieci.
Z Centrum Medycznym MEDICUS związana jest od 2024 roku, gdzie w ramach podstawowej opieki medycznej przyjmuje dorosłych i dzieci.
Swoją wiedzę stale podnosi regularnie biorąc udział w szkoleniach doskonalących jej kwalifikacje i praktyczną wiedzę na temat najnowocześniejszych metod leczenia, co pozwala jej być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami medycznymi i zapewnia pacjentom profesjonalną opiekę.
W 2001 roku ukończyła II Wydział Lekarski Warszawskiej Akademii Medycznej. W roku 2010 uzyskała tytuł specjalisty pediatry.
Swoją karierę i doświadczenie w zawodzie lekarza rozpoczęła w 2002 r. zatrudniając się w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Dziekanowie Leśnym gdzie pracowała do roku 2015 w oddziałach patologii noworodków i niemowląt oraz oddziale zakaźnym.
Od 2014 roku rozpoczęła praktykę w ambulatoryjnej opiece medycznej, zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym a od 2023 r. kontynuuje swoją karierę w Centrum Medycznym MEDICUS.
Jest członkiem Warszawskiej Okręgowej Izby Lekarskiej oraz Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.
Odbyła liczne kursy specjalistyczne, ustawicznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach specjalistycznych a także prenumerując i z zainteresowaniem śledząc aktualności w pismach pediatrycznych.
W 2020 r. ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny w Warszawie. Staż podyplomowy odbył w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej. Na co dzień zajmuje się leczeniem zarówno dzieci jak i dorosłych. W swojej pracy kieruje się zasadami EBM- medycyny opartej na dowodach. Stale dokształca się, bierze udział w kursach i szkoleniach oraz aktywnie poszukuje odpowiedzi na pytania z którymi przychodzą do niego pacjenci.
W 2019 roku ukończyła Narodowy Uniwersytet Medyczny im. O. Bohomolca w Kijowie - Wydział Lekarski. W 2020 roku po przybyciu do Polski odbyła procedurę nostryfikacyjną na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.
W 2022 roku zrealizowała staż podyplomowy w Szpitalu Miejskim w Elblągu, od tego czasu zawodowo związana z Centrum Medycznym MEDICUS gdzie przyjmuje pacjentów dorosłych w ramach podstawowej opieki zdrowotnej.
Realizuje konsultacje lekarskie także w języku ukraińskim.
W 2021 roku ukończył I wydział lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Odbył staż podyplomowy w Szpitalu Praskim. Swoje doświadczenie zdobywał jako lekarz POZ w Nocnej Pomocy Lekarskiej.
Posiada szkolenie z zakresu diagnostyki USG, które zostało przeprowadzone przez Roztoczańską Szkołę Ultrasonografii. Podnosi kwalifikacje w Państwowym Instytucie Medycznym MSWiA w Warszawie w Centrum Diagnostyki Radiologicznej.
Z Centrum Medycznym MEDICUS związany jest od 2024 roku, gdzie w ramach podstawowej opieki zdrowotnej wykonuje badania ultrasonograficzne (USG) u osób od 16 r.ż. Rodzaje badań USG, które realizuje to: USG jamy brzusznej, USG układu moczowego, USG gruczołu krokowego, USG tarczycy, USG węzłów chłonnych, USG ślinianek, USG tłuszczaków.
Do pracy z pacjentem podchodzi z zaangażowaniem, cechuje się sumiennością oraz zindywidualizowanym podejściem.
W 2018 roku ukończyła z wyróżnieniem kierunek lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Jest lekarzem w trakcie specjalizacji z gastroenterologii w Klinice Gastroenterologii Onkologicznej Narodowego Instytutu Onkologii. Doświadczenie zdobywała w Klinice Endokrynologii, a następnie w Oddziale Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim.
Ponadto w tym czasie wykonywała badania USG w Pracowni Ultrasonografii Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego. Przebyła kursy w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej jamy brzusznej i tarczycy Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii oraz USG trener i posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w zakresie jamy brzusznej i tarczycy.
Brała udział w licznych konferencjach i warsztatach krajowych i międzynarodowych organizowanych przez Polskie Towarzystwo Gastroenterologii PTG i towarzystwo międzynarodowe UEG.
W swojej codziennej praktyce leczy pacjentów z różnymi schorzeniami gastroenterologicznymi oraz wykonuje USG jamy brzusznej i tarczycy.
W 2018 roku ukończyła kierunek lekarski na I Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, następnie odbyła staż podyplomowy w szpitalu MSWiA w Lublinie. Posiada bogate doświadczenie w pracy z pacjentami m.in. jako Lekarz POZ w Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy w Lublinie oraz Przychodni Rejonowej.
Jest w trakcie specjalizacji z diabetologii, którą realizuje w Zespole Oddziałów Chorób Wewnętrznych Endokrynologii i Diabetologii Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie. Praca w szpitalu pozwala jej zdobywać niezbędną wiedzę w pracy diabetologa zarówno w oddziale szpitalnym, jak i poradni diabetologicznej. Aktywnie zdobywa aktualną wiedzę uczestnicząc w kursach, wykładach oraz zjazdach naukowych Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.
W codziennej praktyce głównie zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem cukrzycy typu 2 oraz insulinoopornością, otyłością, stanami przedcukrzycowymi jak również cukrzycą u kobiet ciężarnych.
W pracy z pacjentem skupia się na odpowiedniej komunikacji mając na uwadze poprawę jego stanu zdrowia oraz komfortu życia. Wszechstronne podejście do pacjenta pozwala jej lepiej zrozumieć jego potrzeby i pomóc w poszukiwaniach optymalnych rozwiązań.
Ukończył z wyróżnieniem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego
w Poznaniu. Obecnie w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z endokrynologii w Oddziale Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego.
Głównym obszarem jego zainteresowań są choroby przysadki (m.in. guzy przysadki, niedoczynność przysadki, hiperprolaktynemia) – w codziennej pracy odpowiada m.in. za prowadzenie programu leczenia ciężkiego niedoboru hormonu wzrostu w wieku dorosłym oraz wysokospecjalistycznego leczenia farmakologicznego pacjentów z chorobą Cushinga. Ponadto zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób tarczycy, nadnerczy, przytarczyc, zaburzeń metabolicznych kości oraz andrologią.
Aktywny członek Polskiego oraz Europejskiego Towarzystwa Endokrynologicznego. Swoją wiedzę systematycznie poszerza, biorąc aktywny udział w kursach i konferencjach o zasięgu krajowym
i międzynarodowym. Dodatkowo pracuje jako asystent badawczo-dydaktyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym gdzie zaangażowany jest w dydaktykę studentów Wydziału Lekarskiego oraz działalność naukową w zakresie chorób przysadki jako autor licznych publikacji i doniesień zjazdowych. Aktywnie jako badacz uczestniczy również w obszarze badań klinicznych w chorobach układu dokrewnego.
W pracy z pacjentem cechuje się sumiennością, empatią oraz zindywidualizowanym i holistycznym podejściem w oparciu o najbardziej aktualną wiedzę medyczną. Prywatnie jego pasją są podróże.
Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2011 r. Swoje pierwsze kroki zawodowe stawiała w Szpitalu Praskim w Warszawie. W 2018 r. uzyskała tytuł specjalistki chorób wewnętrznych, następnie w 2022 r. uzyskała specjalizację z gastroenterologii. Od 2013 roku zawodowo związana z Mazowieckim Szpitalem Bródnowskim.
Swoją wiedzę stale podnosi uczestnicząc w szkoleniach doskonalących i konferencjach medycznych. Zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem schorzeń układu pokarmowego, w tym zaburzeń czynnościowych.
W 2004 roku ukończył II wydział lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. W tym samym roku rozpoczął swój roczny staż podyplomowy w Wojewódzkim Szpitalu Bródnowskim. W latach 2005 – 2009 realizował studium doktoranckie przy Wydziale Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, które odbywał w Katedrze i Klinice Kardiologii, Chorób Wewnętrznych i Nadciśnienia Tętniczego Wojewódzkiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie.
W 2010 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych, broniąc pracę o tematyce „Otyłość wisceralna czy zespół metaboliczny determinuje zmiany w naczyniach wieńcowych i zaburzenia biochemiczne”.
Od roku 2011 stale podnosił swoje kwalifikacje zawodowe uzyskując tytuł specjalisty z chorób wewnętrznych a w 2016 roku także tytuł specjalisty z kardiologii. W latach 2012 – 2018 ukończył liczne, certyfikowane kursy Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego m.in. uzyskując tytuł samodzielnego diagnosty i operatora inwazyjnego, a także w zakresie zabiegów rotablacji w obrębie tętnic wieńcowych.
Swoje dotychczas zdobyte umiejętności zawodowe wykorzystuje w oddziale Kardiologii Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego gdzie przede wszystkim zajmuje się interwencyjnym leczeniem ostrych zawałów serca.
Jest autorem kilkunastu prac oryginalnych prezentowanych na polskich i zagranicznych konferencjach naukowych a także prac poglądowych publikowanych w polskiej prasie medycznej.
Ukończył I wydział lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Odbył staż podyplomowy w Szpitalu św. Anny. Jest lekarzem w trakcie specjalizacji z kardiologii w Klinice Kardiologii Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego, gdzie skupia się głównie na opiece nad pacjentami i wykonywaniem badań echokardiograficznych w ramach OIOK (Oddziału Intensywnej Opieki Kardiologicznej). Swoje doświadczenie zdobywał również jako lekarz POZ oraz kilku Poradni Internistycznych i Kardiologicznych.
Posiada certyfikację z zakresu diagnostyki ECHO serca, na którą składa się zarówno szkolenie przeprowadzone przez Roztoczańską Szkołę Ultrasonografii jak i liczne kursy akredytacyjne Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Jest członkiem asocjacji Echokardiografii PTK.
W 1995 roku ukończył z wyróżnieniem II Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny), uzyskując tytuł lekarza.
W 2001 roku uzyskał tytuł doktora medycyny w zakresie chorób płuc pod kierunkiem profesora Adama Torbickiego.
W 2004 roku uzyskał specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych pod kierunkiem profesora Witolda Tomkowskiego.
W 2013 roku uzyskał specjalizację z zakresu diabetologii pod kierunkiem doktor Agnieszki Wojciechowskiej-Luźniak, a w 2014 roku uzyskał specjalizację z zakresu chorób płuc pod kierunkiem profesora Jana Kusia.
W latach 1995-2020 pracował w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie, w Klinice Chorób Wewnętrznych i Oddziale Intensywnej Terapii Pulmonologiczno-Kardiologicznej.
Od 2020 roku pracuje z Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim, w Zespole Oddziałów Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii.
Jest adiunktem naukowo-badawczym w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym od 2020 roku.
Od 2023 roku jest konsultantem Kliniki Budzik dla Dorosłych w Warszawie.
Jest aktywnym członkiem lekarskich towarzystw naukowych: Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc, European Respiratory Society, Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego i Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.
Dietetyk kliniczny z wykształceniem zdobytym na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Podczas dwustopniowych studiów odbyła liczne ćwiczenia i praktyki m.in. na oddziałach Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Po studiach miała okazję pracować w prywatnym gabinecie psychodietetycznym oraz współpracować z firmami cateringowymi, równocześnie spełniając się na drugim polu zawodowym, jakim jest edycja tekstów i materiałów wizualnych, w tym edukacyjnych treści medycznych.
Od 2017 r. regularnie bierze udział w konferencjach i szkoleniach, m.in. z zakresu dietetyki sportowej, psychodietetyki, leczenia żywieniowego osób z problemami gastroenterologicznymi.
Praca z pacjentami i obserwacja ich sukcesów przynosi jej ogrom satysfakcji. Fundamentem jej podejścia jest przekonanie, że dieta powinna być dostosowana do danej osoby, jej upodobań i codziennej rutyny, a nie na odwrót. Niezmiennie stara się dzielić naukową wiedzą o żywieniu ubraną w nieskomplikowany przekaz oraz udowadniać, że zmiana sposobu odżywiania jest możliwa dla każdego i nie musi wiązać się z wielkimi wyrzeczeniami.
W 2016 roku ukończył Warszawską Uczelnię Medyczną w Warszawie a w 2018 Akademię Humanistyczno – Ekonomiczną na kierunku Pielęgniarstwo uzyskując tytuł magistra pielęgniarstwa.
Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. prof. W. Orłowskiego, następnie w Mazowieckim Szpitalu Onkologicznym w Wieliszewie z którym zakończył współpracę w 2020 roku przechodząc do Państwowego Instytutu Medycznego MSWiA w Warszawie na stanowisko Pielęgniarza Oddziałowego, gdzie w 2022 r. został odznaczony przez Ministra Zdrowia odznaką za Wyjątkowe Zasługi dla Ochrony Zdrowia.
Przez kilka lat pracował także jako wykładowca na kierunku Pielęgniarstwo w Warszawskiej Uczelni Medycznej.
Obecnie swoją karierę kontynuuje jako Kierownik Centrum Medycznego MEDICUS.
Swoją wiedzę i umiejętności stale podnosi uczestnicząc w konferencjach medycznych i szkoleniach a także czytając artykuły o tematyce medycznej.
Odbył liczne kursy specjalistyczne m.in.: z wykonywania i interpretacji badań EKG, resuscytacji krążeniowo – oddechowej, ordynowania leków i wypisywania recept, szczepienia ochronne oraz kwalifikacyjny kurs z pielęgniarstwa onkologicznego. W trakcie specjalizacji z pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki.
Członek Okręgowej Warszawskiej Izby Pielęgniarek i Położnych.
Absolwentka Warszawskiej Uczelni Medycznej im. M. Skłodowskiej – Curie na kierunku Ratownictwo Medyczne ukończone z wyróżnieniem oraz na kierunku Pielęgniarstwo.
Ukończyła kursy z zakresu zaawansowanych czynności ratunkowych, AIS, kurs szczepienny chorób zakaźnych, kurs szczepień ochronnych, kurs dotyczący wykonania i interpretacji zapisu elektrokardiograficznego u dorosłych oraz kurs dotyczący wykonania badania spirometrycznego.
Doświadczenie zawodowe zdobywane najpierw w karetce następnie w Szpitalnych Oddziałach zachowawczych oraz oddziałach intensywnej terapii. Brała aktywny udział w akcji szczepień realizowanych na Stadionie Narodowym oraz w Warszawskich Punktach Szczepień następnie związała swoją karierę z Centrum Medycznym MEDICUS.
W 2022 roku została odznaczona przez Ministra Zdrowia odznaką za Wyjątkowe Zasługi dla Ochrony Zdrowia.
Z zawodem medycznym związała się przed laty z pasji i pragnienia dalszego rozwoju kompetencji w o wiele szerszym zakresie.
W 1985 roku ukończyła Liceum Medyczne. Doświadczenie w zawodzie rozpoczęła zaraz po szkole
w oddziale niemowlęcym Szpitala Dziecięcego w Poznaniu. Od 2023 roku zawodowo związana
z Centrum Medycznym MEDICUS.
Odznaczona nagrodą "Złotego czepka pielęgniarki". Ukończyła kursy specjalistyczne, szkolenie
z udzielania pierwszej pomocy prowadzone przez doświadczonych ratowników medycznych.
W roku 2024 ukończyła kurs specjalistyczny w zakresie szczepień ochronnych.
Biegle posługuje się językiem chorwackim i serbskim.
Członek Okręgowej Warszawskiej Izby Pielęgniarek i Położnych.
Pielęgniarka pediatryczna z ponad 40 letnim doświadczeniem. Absolwentka Liceum Medycznego w Warszawie a także Akademii Humanistycznej na Wydziale Pedagogicznym w zakresie Pedagogiki Zdrowia (edukacja zdrowotna i promocja zdrowia).
Swoją karierę zawodową rozpoczęła w Szpitalu Chirurgii Urazowej Dziecięcej w Warszawie następnie kontynuując w Państwowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Warszawie, POZ (dorośli i dzieci) i Domu Pomocy Społecznej. Od lat związana z pielęgniarstwem pediatrycznym realizując m.in. szczepienia ochronne dla dzieci.
Posiada kursy specjalistyczne w zakresie wykonywania badań EKG, spirometrii i szczepień ochronnych.
Absolwentka studiów magisterskich na kierunku położnictwo Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista Pielęgniarstwa Rodzinnego dla Położnych.
Swoje ponad 10-letnie doświadczenie zdobywała na oddziałach położniczych i neonatologicznych m.in. w Szpitalu Praskim, Państwowym Instytucie Medycznym MSWiA, oraz w środowisku.
Oprócz wiedzy zdobytej na uczelni stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności na licznych kursach specjalistycznych i konferencjach dla położnych.
Od 2017r. Certyfikowany Doradca Laktacyjny.
Jej pasją jest wspieranie mam w karmieniu piersią, zwłaszcza w początkach laktacyjnej drogi. Szczególną uwagę zwraca na przyjazną pielęgnację niemowląt, przebieg połogu i pielęgnację ran oraz stan psychiczny kobiet po porodzie.
Jej misją jest wspieranie kobiet na każdym etapie ich życia, nie tylko w początkach macierzyństwa.
Praca z drugim człowiekiem sprawia jej przyjemność, jest bardzo zaangażowana w pracy położnej środowiskowej.
Prywatnie szczęśliwa mama. Wolny czas poświęca na grę na pianinie, SUP, narty, kawę i dobrą książkę.
Absolewnta Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie gdzie do 2002 r. pełniła funkcję Kierownika Działu Zasobów Ludzkich. W latach 2002 do 2016 poszerzała swoje doświadczenie na stanowisku Kierownika Zasobów Ludzkich w Wyższej Szkole Padagogicznej ZNP.
Od roku 2017 związana z sektorem Służby Zdrowia zdobywając doświdczenie na stanowisku opiekuna medycznego pacjenta w Państwowym Instytycie Medycznym MSWiA.
Otwartość, chęć niesienia pomocy oraz łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów to jej wyróżniające cechy.
Posługuje się językiem rosyjskim w stopniu komunikatywnym.
Absolwentka Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego. Z Centrum Medycznym MEDICUS jest związana od 2023 roku. Ceni dobre relacje z pacjentem, uprzejmość, otwartość i uczynność.
Posługuje się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym.
Z Centrum Medycznym MEDICUS związana jest od 2023 roku. Obecnie rozwija swoje kwalifikacje w finansach.
Z łatwością posługuje się narzędziami informatycznymi. Dobrze czuje się w ciągłym kontakcie z pacjentami. Do pracy podchodzi z zaangażowaniem, starannością, dbając o właściwą komunikację i budowanie życzliwych relacji.
Posługuje się językiem angielskim w stopniu średniozaawansowanym.
Absolwentka Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W 2022 roku uzyskała tytuł magistra pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. W 2024 roku uzyskała tytuł technika administracji.
Posiada kursy ze stosowania narzędzi informatycznych.
Dotychczasowy przebieg kariery wiązała z pracą w sprzedaży, dzięki czemu dobrze czuje się w ciągłym kontakcie z pacjentem, dbając przy tym o właściwą komunikację i budowanie życzliwych relacji. Z Centrum Medycznym MEDICUS związana jest od 2023 roku.
Posługuje się językiem angielskim w stopniu średniozaawansowanym.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
Centrum Medyczne MEDICUS pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 oraz w soboty od 9:00-12:00.
Rejestracja: 793-429-421