W 2018 roku ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Staż podyplomowy odbyła w Szpitalu im. Prof. W. Orłowskiego w Warszawie gdzie nauczała także studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Uczelni Łazarskiego praktycznych aspektów medycyny rodzinnej jako młodszy asystent.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Przychodni Lekarskiej ORLIK w Warszawie, Przychodni Lekarskiej Wola-Śródmieście a także telemedycynie PZU Zdrowie, lecząc pacjentów dorosłych oraz dzieci.
Z Centrum Medycznym MEDICUS związana jest od 2024 roku, gdzie w ramach podstawowej opieki medycznej przyjmuje dorosłych i dzieci.
Swoją wiedzę stale podnosi regularnie biorąc udział w szkoleniach doskonalących jej kwalifikacje i praktyczną wiedzę na temat najnowocześniejszych metod leczenia, co pozwala jej być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami medycznymi i zapewnia pacjentom profesjonalną opiekę.
W 2001 roku ukończyła II Wydział Lekarski Warszawskiej Akademii Medycznej. W roku 2010 uzyskała tytuł specjalisty pediatry.
Swoją karierę i doświadczenie w zawodzie lekarza rozpoczęła w 2002 r. zatrudniając się w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Dziekanowie Leśnym gdzie pracowała do roku 2015 w oddziałach patologii noworodków i niemowląt oraz oddziale zakaźnym.
Od 2014 roku rozpoczęła praktykę w ambulatoryjnej opiece medycznej, zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym a od 2023 r. kontynuuje swoją karierę w Centrum Medycznym MEDICUS.
Jest członkiem Warszawskiej Okręgowej Izby Lekarskiej oraz Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.
Odbyła liczne kursy specjalistyczne, ustawicznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach specjalistycznych a także prenumerując i z zainteresowaniem śledząc aktualności w pismach pediatrycznych.
W 2020 r. ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny w Warszawie. Staż podyplomowy odbył w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej. Na co dzień zajmuje się leczeniem zarówno dzieci jak i dorosłych. W swojej pracy kieruje się zasadami EBM- medycyny opartej na dowodach. Stale dokształca się, bierze udział w kursach i szkoleniach oraz aktywnie poszukuje odpowiedzi na pytania z którymi przychodzą do niego pacjenci.
W 2019 roku ukończyła Narodowy Uniwersytet Medyczny im. O. Bohomolca w Kijowie - Wydział Lekarski. W 2020 roku po przybyciu do Polski odbyła procedurę nostryfikacyjną na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.
W 2022 roku zrealizowała staż podyplomowy w Szpitalu Miejskim w Elblągu, od tego czasu zawodowo związana z Centrum Medycznym MEDICUS gdzie przyjmuje pacjentów dorosłych w ramach podstawowej opieki zdrowotnej.
Realizuje konsultacje lekarskie także w języku ukraińskim.
W 2021 roku ukończył I wydział lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Odbył staż podyplomowy w Szpitalu Praskim. Swoje doświadczenie zdobywał jako lekarz POZ w Nocnej Pomocy Lekarskiej.
Posiada szkolenie z zakresu diagnostyki USG, które zostało przeprowadzone przez Roztoczańską Szkołę Ultrasonografii. Podnosi kwalifikacje w Państwowym Instytucie Medycznym MSWiA w Warszawie w Centrum Diagnostyki Radiologicznej.
Z Centrum Medycznym MEDICUS związany jest od 2024 roku, gdzie w ramach podstawowej opieki zdrowotnej wykonuje badania ultrasonograficzne (USG) u osób od 16 r.ż. Rodzaje badań USG, które realizuje to: USG jamy brzusznej, USG układu moczowego, USG gruczołu krokowego, USG tarczycy, USG węzłów chłonnych, USG ślinianek, USG tłuszczaków.
Do pracy z pacjentem podchodzi z zaangażowaniem, cechuje się sumiennością oraz zindywidualizowanym podejściem.
W 2004 roku ukończył II wydział lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. W tym samym roku rozpoczął swój roczny staż podyplomowy w Wojewódzkim Szpitalu Bródnowskim. W latach 2005 – 2009 realizował studium doktoranckie przy Wydziale Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, które odbywał w Katedrze i Klinice Kardiologii, Chorób Wewnętrznych i Nadciśnienia Tętniczego Wojewódzkiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie.
W 2010 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych, broniąc pracę o tematyce „Otyłość wisceralna czy zespół metaboliczny determinuje zmiany w naczyniach wieńcowych i zaburzenia biochemiczne”.
Od roku 2011 stale podnosił swoje kwalifikacje zawodowe uzyskując tytuł specjalisty z chorób wewnętrznych a w 2016 roku także tytuł specjalisty z kardiologii. W latach 2012 – 2018 ukończył liczne, certyfikowane kursy Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego m.in. uzyskując tytuł samodzielnego diagnosty i operatora inwazyjnego, a także w zakresie zabiegów rotablacji w obrębie tętnic wieńcowych.
Swoje dotychczas zdobyte umiejętności zawodowe wykorzystuje w oddziale Kardiologii Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego gdzie przede wszystkim zajmuje się interwencyjnym leczeniem ostrych zawałów serca.
Jest autorem kilkunastu prac oryginalnych prezentowanych na polskich i zagranicznych konferencjach naukowych a także prac poglądowych publikowanych w polskiej prasie medycznej.
W 2018 roku ukończyła kierunek lekarski na I Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, następnie odbyła staż podyplomowy w szpitalu MSWiA w Lublinie. Posiada bogate doświadczenie w pracy z pacjentami m.in. jako Lekarz POZ w Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy w Lublinie oraz Przychodni Rejonowej.
Jest w trakcie specjalizacji z diabetologii, którą realizuje w Zespole Oddziałów Chorób Wewnętrznych Endokrynologii i Diabetologii Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie. Praca w szpitalu pozwala jej zdobywać niezbędną wiedzę w pracy diabetologa zarówno w oddziale szpitalnym, jak i poradni diabetologicznej. Aktywnie zdobywa aktualną wiedzę uczestnicząc w kursach, wykładach oraz zjazdach naukowych Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.
W codziennej praktyce głównie zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem cukrzycy typu 2 oraz insulinoopornością, otyłością, stanami przedcukrzycowymi jak również cukrzycą u kobiet ciężarnych.
W pracy z pacjentem skupia się na odpowiedniej komunikacji mając na uwadze poprawę jego stanu zdrowia oraz komfortu życia. Wszechstronne podejście do pacjenta pozwala jej lepiej zrozumieć jego potrzeby i pomóc w poszukiwaniach optymalnych rozwiązań.
Ukończył z wyróżnieniem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego
w Poznaniu. Obecnie w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z endokrynologii w Oddziale Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego.
Głównym obszarem jego zainteresowań są choroby przysadki (m.in. guzy przysadki, niedoczynność przysadki, hiperprolaktynemia) – w codziennej pracy odpowiada m.in. za prowadzenie programu leczenia ciężkiego niedoboru hormonu wzrostu w wieku dorosłym oraz wysokospecjalistycznego leczenia farmakologicznego pacjentów z chorobą Cushinga. Ponadto zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób tarczycy, nadnerczy, przytarczyc, zaburzeń metabolicznych kości oraz andrologią.
Aktywny członek Polskiego oraz Europejskiego Towarzystwa Endokrynologicznego. Swoją wiedzę systematycznie poszerza, biorąc aktywny udział w kursach i konferencjach o zasięgu krajowym
i międzynarodowym. Dodatkowo pracuje jako asystent badawczo-dydaktyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym gdzie zaangażowany jest w dydaktykę studentów Wydziału Lekarskiego oraz działalność naukową w zakresie chorób przysadki jako autor licznych publikacji i doniesień zjazdowych. Aktywnie jako badacz uczestniczy również w obszarze badań klinicznych w chorobach układu dokrewnego.
W pracy z pacjentem cechuje się sumiennością, empatią oraz zindywidualizowanym i holistycznym podejściem w oparciu o najbardziej aktualną wiedzę medyczną. Prywatnie jego pasją są podróże.
Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2011 r. Swoje pierwsze kroki zawodowe stawiała w Szpitalu Praskim w Warszawie. W 2018 r. uzyskała tytuł specjalistki chorób wewnętrznych, następnie w 2022 r. uzyskała specjalizację z gastroenterologii. Od 2013 roku zawodowo związana z Mazowieckim Szpitalem Bródnowskim.
Swoją wiedzę stale podnosi uczestnicząc w szkoleniach doskonalących i konferencjach medycznych. Zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem schorzeń układu pokarmowego, w tym zaburzeń czynnościowych.
Dietetyk kliniczny z wykształceniem zdobytym na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Podczas dwustopniowych studiów odbyła liczne ćwiczenia i praktyki m.in. na oddziałach Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Po studiach miała okazję pracować w prywatnym gabinecie psychodietetycznym oraz współpracować z firmami cateringowymi, równocześnie spełniając się na drugim polu zawodowym, jakim jest edycja tekstów i materiałów wizualnych, w tym edukacyjnych treści medycznych.
Od 2017 r. regularnie bierze udział w konferencjach i szkoleniach, m.in. z zakresu dietetyki sportowej, psychodietetyki, leczenia żywieniowego osób z problemami gastroenterologicznymi.
Praca z pacjentami i obserwacja ich sukcesów przynosi jej ogrom satysfakcji. Fundamentem jej podejścia jest przekonanie, że dieta powinna być dostosowana do danej osoby, jej upodobań i codziennej rutyny, a nie na odwrót. Niezmiennie stara się dzielić naukową wiedzą o żywieniu ubraną w nieskomplikowany przekaz oraz udowadniać, że zmiana sposobu odżywiania jest możliwa dla każdego i nie musi wiązać się z wielkimi wyrzeczeniami.
W 2016 roku ukończył Warszawską Uczelnię Medyczną w Warszawie a w 2018 Akademię Humanistyczno – Ekonomiczną na kierunku Pielęgniarstwo uzyskując tytuł magistra pielęgniarstwa.
Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. prof. W. Orłowskiego, następnie w Mazowieckim Szpitalu Onkologicznym w Wieliszewie z którym zakończył współpracę w 2020 roku przechodząc do Państwowego Instytutu Medycznego MSWiA w Warszawie na stanowisko Pielęgniarza Oddziałowego, gdzie w 2022 r. został odznaczony przez Ministra Zdrowia odznaką za Wyjątkowe Zasługi dla Ochrony Zdrowia.
Przez kilka lat pracował także jako wykładowca na kierunku Pielęgniarstwo w Warszawskiej Uczelni Medycznej.
Obecnie swoją karierę kontynuuje jako Kierownik Centrum Medycznego MEDICUS.
Swoją wiedzę i umiejętności stale podnosi uczestnicząc w konferencjach medycznych i szkoleniach a także czytając artykuły o tematyce medycznej.
Odbył liczne kursy specjalistyczne m.in.: z wykonywania i interpretacji badań EKG, resuscytacji krążeniowo – oddechowej, ordynowania leków i wypisywania recept, szczepienia ochronne oraz kwalifikacyjny kurs z pielęgniarstwa onkologicznego. W trakcie specjalizacji z pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki.
Członek Okręgowej Warszawskiej Izby Pielęgniarek i Położnych.
Absolwentka Warszawskiej Uczelni Medycznej im. M. Skłodowskiej – Curie na kierunku Ratownictwo Medyczne ukończone z wyróżnieniem oraz na kierunku Pielęgniarstwo.
Ukończyła kursy z zakresu zaawansowanych czynności ratunkowych, AIS, kurs szczepienny chorób zakaźnych.
Doświadczenie zawodowe zdobywane najpierw w karetce następnie w Szpitalnych Oddziałach zachowawczych oraz oddziałach intensywnej terapii. Brała aktywny udział w akcji szczepień realizowanych na Stadionie Narodowym oraz w Warszawskich Punktach Szczepień następnie związała swoją karierę z Centrum Medycznym MEDICUS.
W 2022 roku została odznaczona przez Ministra Zdrowia odznaką za Wyjątkowe Zasługi dla Ochrony Zdrowia.
Z zawodem medycznym związała się przed laty z pasji i pragnienia dalszego rozwoju kompetencji w o wiele szerszym zakresie.
W 1985 roku ukończyła Liceum Medyczne. Doświadczenie w zawodzie rozpoczęła zaraz po szkole
w oddziale niemowlęcym Szpitala Dziecięcego w Poznaniu. Od 2023 roku zawodowo związana
z Centrum Medycznym MEDICUS.
Odznaczona nagrodą "Złotego czepka pielęgniarki". Ukończyła kursy specjalistyczne, szkolenie
z udzielania pierwszej pomocy prowadzone przez doświadczonych ratowników medycznych.
W roku 2024 ukończyła kurs specjalistyczny w zakresie szczepień ochronnych.
Biegle posługuje się językiem chorwackim i serbskim.
Członek Okręgowej Warszawskiej Izby Pielęgniarek i Położnych.
Pielęgniarka pediatryczna z ponad 40 letnim doświadczeniem. Absolwentka Liceum Medycznego w Warszawie a także Akademii Humanistycznej na Wydziale Pedagogicznym w zakresie Pedagogiki Zdrowia (edukacja zdrowotna i promocja zdrowia).
Swoją karierę zawodową rozpoczęła w Szpitalu Chirurgii Urazowej Dziecięcej w Warszawie następnie kontynuując w Państwowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Warszawie, POZ (dorośli i dzieci) i Domu Pomocy Społecznej. Od lat związana z pielęgniarstwem pediatrycznym realizując m.in. szczepienia ochronne dla dzieci.
Posiada kursy specjalistyczne w zakresie wykonywania badań EKG, spirometrii i szczepień ochronnych.
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Położnictwo oraz studiów magisterskich na kierunku Zdrowie Publiczne w Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej. Specjalista Pielęgniarstwa Rodzinnego dla Położnych.
Certyfikowany Doradca Laktacyjny, Edukator ds. Laktacji oraz Członek Polskiego Towarzystwa Konsultantów i Doradców Laktacyjnych. Zajmuje się poradnictwem laktacyjnym, w tym oceną wędzidełka języka i funkcji ssania u noworodków i niemowląt.
Swoje kwalifikacje zawodowe podnosiła kończąc liczne kursy specjalistyczne (m. in. resuscytacji krążeniowo-oddechowej u noworodka, monitorowanie dobrostanu płodu w czasie ciąży i porodu) oraz regularnie uczestnicząc w konferencjach.
Posiada ogólnopolski certyfikat w zakresie pobierania wymazów cytologicznych.
Absolwentka Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W 2022 roku uzyskała tytuł magistra pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolenej. W 2024 roku uzyskała tytuł technika administracji.
Posiada kursy ze stosowania narzędzi informatycznych.
Dotychczasowy przebieg kariery wiązała z pracą w sprzedaży, dzięki czemu dobrze czuje się w ciągłym kontakcie z pacjentem, dbając przy tym o właściwą komunikację i budowanie życzliwych relacji. Z Centrum Medycznym MEDICUS związana jest od 2023 roku.
Posługuje się językiem angielskim w stopniu średniozaawansowanym.
Absolewnta Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie gdzie do 2002 r. pełniła funkcję Kierownika Działu Zasobów Ludzkich. W latach 2002 do 2016 poszerzała swoje doświadczenie na stanowisku Kierownika Zasobów Ludzkich w Wyższej Szkole Padagogicznej ZNP.
Od roku 2017 związana z sektorem Służby Zdrowia zdobywając doświdczenie na stanowisku opiekuna medycznego pacjenta w Państwowym Instytycie Medycznym MSWiA.
Otwartość, chęć niesienia pomocy oraz łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów to jej wyróżniające cechy.
Posługuje się językiem rosyjskim w stopniu komunikatywnym.
Absolwentka Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego. Z Centrum Medycznym MEDICUS jest związana od 2023 roku. Ceni dobre relacje z pacjentem, uprzejmość, otwartość i uczynność.
Posługuje się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym.
Z Centrum Medycznym MEDICUS związana jest od 2023 roku. Obecnie rozwija swoje kwalifikacje w finansach.
Z łatwością posługuje się narzędziami informatycznymi. Dobrze czuje się w ciągłym kontakcie z pacjentami. Do pracy podchodzi z zaangażowaniem, starannością, dbając o właściwą komunikację i budowanie życzliwych relacji.
Posługuje się językiem angielskim w stopniu średniozaawansowanym.
Centrum Medyczne MEDICUS pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 oraz w soboty od 9:00-12:00.
Rejestracja: 793-429-421